Шановні працівники суду!

Дата: 14.12.2022 16:27

Фото без описуВід імені депутатського корпусу,  виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників суду!

Ваша професійна діяльність відіграє дедалі вагомішу роль в утвердженні принципу верховенства права та справедливості, дотриманні конституційних прав і свобод людини, надійному захисті громадян від беззаконня.

Почесна і нелегка місія служіння правосуддю вимагає  від вас високого рівня знань, досвіду та виняткових особистих якостей - честі, гідності, відданості справі і наполегливості.

В умовах воєнного стану для ефективної роботи судочинства необхідні знання норм міжнародного гуманітарного та кримінального права. Завдяки вашій праці, здобувши мир, ми маємо зробити все, аби притягнути до відповідальності воєнних злочинців в Україні.

З нагоди професійного свята зичу вам міцного здоров’я, людського щастя, добробуту та родинного тепла.

Нехай людська шана, повага й довіра будуть гідним орієнтиром у вашій щоденній праці!

міський голова

Василь Сідько.