Шановні працівники державної виконавчої служби!

Дата: 17.12.2022 10:00

Фото без описуВід імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом — Днем працівника державної виконавчої служби!

Це свято людей, які у непростих умовах здійснюють надзвичайно відповідальну місію – забезпечують належне виконання судових рішень, що є  утвердженням у державі принципів верховенства права та законності.
Роль державного виконавця складна і водночас відповідальна, результати праці досягаються високим професіоналізмом та відданістю справі.

Тож нехай і надалі ваші професійні зусилля будуть винагороджені довірою та повагою громадян, впевненістю у надійному і справедливому захисті їх конституційних прав і свобод.
З нагоди свята зичу вам міцного здоров’я, натхнення, невичерпної енергії, подальшої плідної праці на ниві служіння народу.

Витримки вам, зростання, успіхів в усіх сферах вашого життя!

міський голова

Василь Сідько.