Шановні адвокати!

Дата: 19.12.2022 11:01

Фото без описуВід імені депутатського корпусу,  виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом – Днем адвокатури України!

Висока честь та величезна відповідальність бути адвокатом адже саме на вас– тих, хто щоденно  допомагає людям вирішувати найскладніші й часто доленосні проблеми, суспільство покладає надії забезпечення прав та законних інтересів громадян і організацій, дотримання законності та збереження ідеалів справедливості.

Адвокатура є одним з інструментів демократичного суспільства на шляху побудови правової європейської держави. Особливо гостро ми це розуміємо в умовах воєнного стану.

Щиро бажаю вам, щоб ваші професійні зусилля були винагороджені довірою громадян, повагою з боку колег та представників державних органів і сприяли подальшому зміцненню інституту адвокатури на благо та процвітання України.

З нагоди професійного свята зичу вам миру, міцного здоров’я, людського щастя, добробуту та родинного тепла.

міський голова

Василь Сідько.