Шановні працівники енергетичної галузі!

Дата: 22.12.2022 08:25

Фото без описуВід імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто щиро вітаю вас із професійним святом — з Днем енергетика!

Існують такі професії, без яких повсякденне життя пересічного громадянина чи будь-якої організації просто зупиняється.

Сьогодні, в умовах воєнного часу, ми це розуміємо ще більш гостро, відчуваємо важливість та незамінність професії енергетика.

Вам доводиться працювати в екстремальних умовах, виконувати професійні обов’язки, долаючи непередбачувані виклики. Та ви з гідністю тримаєте енергетичний фронт.

Бажаю вам витримки, мужності та миру. Нехай добро і злагода панують у ваших домівках. Нехай любов до своєї країни, людська повага та вдячність надихають вас на нові звершення у вашій відповідальній і благородній справі!

міський голова

Василь Сідько.