З днем землевпорядника!

Дата: 10.03.2023 10:47

Фото без опису      Щиро вітаю всіх, хто обрав своєю професією працю у сфері земельних відносин, з професійним святом – Днем землевпорядника!

У ваших лавах –компетентні фахівці, чия наполеглива щоденна праця сприяє зміцненню землевпорядної служби, служить запорукою її успішного розвитку.
      Перед вами стоять завдання щодо реалізації питань ведення землеустрою, моніторингу земель, збереження земельних ресурсів, здійснення державного контролю за раціональним використанням та охороною земель. Особливої ваги набуває ваша праця у непростих умовах воєнного стану.
       Щиро дякую вам за працю, бажаю міцного здоров’я, достатку, впевненості у завтрашньому дні, здійснення життєвих планів і сподівань. Миру і впевненості вам у завтрашньому дні! Працюємо разом на Перемогу!

Із повагою

міський голова Василь Сідько.