З Днем українського добровольця!

Дата: 13.03.2023 14:54

Фото без опису14 березня ми відзначаємо День українського добровольця.

День справжніх патріотів, сильних, мужніх і сміливих, котрі свідомо стали на захист суверенітету нашої держави та її територіальної цілісності. У 2014 році, коли над Україною нависла смертельна загроза, за зброю взялися тисячі українців. У 2022 році кількість добровольців значно зросла, завдяки їхній  мужності, відданості національним інтересам і щирому патріотизму вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію.

Здатність добровольців до самопожертви вражає! Ви - сучасний приклад істинної боротьби за свободу і правду.

Щиро дякую кожному із вас за незламність бойового духу, приклад високої громадянської самосвідомості і відповідальності за долю нації і держави.

Найщиріша шана усім нашим землякам – добровольцям, волонтерам, за безкорисливу, свідому, добровільну працю на благо процвітання і миру на рідній землі.

Зичу всім міцного здоров’я, добра, миру, щастя та подальших успіхів у служінні Україні!

Дякую за вибір рішучих!

Разом до Перемоги!