Подаруймо дітям свято разом!

Дата: 10.05.2023 15:07

Фото без описуЗ нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей Тальнівська міська рада оголошує благодійну акцію «Дитячий майданчик у кожну дошкільну установу».

Запрошуємо керівників сільськогосподарських підприємств, активний бізнес, благодійників та меценатів підтримати ініціативу та доєднатися до акції, щоб подарувати дітям свято та гарне дозвілля.

Ігрові комплекси чи невеличкі локації для відпочинку, сучасні гірки, гойдалки чи пісочниці – створять затишок, цікаву атмосферу та можливість для розвитку і розваг малечі біля усіх дитячих садочків у населених пунктах громади.

Кожна дитяча щаслива усмішка вартує вкладених коштів та зусиль!

Контактна особа: начальник відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради Карман Раїса Михайлівна, т. 0680044574.