З Днем матері!

Дата: 14.05.2023 08:00

Фото без описуДорогі тальнівчанки, щирі, добрі, улюблені наші матері!
Прийміть щирі вітання зі святом - Днем матері! Мама - це найдорожче і світле, що є на світі. Вона завжди радіє успіхом своїх дітей, підтримує їх у важку хвилину, завжди щиро переживає за кожен пройдений крок. Немає людини ближче і рідніше!

Мама – найперша порадниця і підтримка. У нинішній час воєнного лихоліття материнські молитви та любов тримають на передовій наших захисників та захисниць. Наші мужні, сміливі матері несуть на собі тягар розлуки та втрат. Проте їхня безмежна всепрощенська любов надихає нас на боротьбу заради майбутнього. Бо наші мами сьогодні і самі стають захисницями, бойовими медикинями, реабілітологами, волонтерками, без яких немислиме сьогодення України.

Тож нехай ваші самопожертва і вселенська доброта додає нам всім сил на шляху до Перемоги!

Нехай ваші серця зігрівають любов і турбота близьких! Щастя вам, дорогі матері, здоров'я, щастя та благополуччя під мирним небом України!

міський голова

Василь Сідько.