ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ УСТАНОВЧИХ ЗБОРІВ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ СКЛАДУ МОЛОДІЖНОЇ РАДИ ПРИ ТАЛЬНІВСЬКІЙ МІСЬКІЙ РАДІ

Дата: 12.05.2023 11:55

Тальнівська  міська рада повідомляє, що  30 червня 2023 року  об 11.00  у залі засідань Тальнівської міської ради за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 28 відбудуться установчі збори Молодіжної ради при Тальнівській міській раді.

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років, які є:

• представниками громадських об’єднань та/або відокремлених підрозділів громадських об’єднань, підприємств, установ, організацій, що провадять діяльність у сфері молодіжної політики, які зареєстровані в установленому порядку та/або провадять діяльність на території Тальнівської міської територіальної громади (за згодою);
  • представниками закладів освіти, кандидатури яких подаються учнівським або студентським самоврядуванням кожного навчального закладу (за згодою).

До складу Молодіжної ради може бути обрано не більше одного представника від кожного інституту громадянського суспільства, що виявив бажання увійти до складу Молодіжної ради.

Склад Молодіжної ради буде сформовано на установчих зборах у кількості не більше 15 осіб шляхом голосування за кандидатів, які особисто присутні на установчих зборах.

Під час проведення установчих зборів, які відкриває уповноважений представник ініціативної групи, з числа кандидатів до складу молодіжної ради обирається лічильна комісія, голова, секретар установчих зборів, а також обирається склад молодіжної ради.

Протокол установчих зборів буде оприлюднено на офіційному сайті Тальнівської міської територіальної громади.

Строк повноважень складу молодіжної ради становить два роки.

Для участі в установчих зборах до ініціативної групи необхідно подати заяву у довільній формі, підписану уповноваженою особою керівного органу інституту громадянського суспільства, учнівського та студентського самоврядування.

До заяви додаються:

-    рішення про делегування для участі в установчих зборах представника, який одночасно є кандидатом на обрання до складу Молодіжної ради;

-     біографічна довідка делегованого представника із зазначенням його прізвища, імені, по батькові, посади, місця роботи, контактної інформації;

-      інформація про надання згоди делегованого представника на обробку персональних даних.

Підставами для відмови в участі в установчих зборах є :

• невідповідність поданих документів вимогам пункту 3.6. Положення про Молодіжну раду при Тальнівській міській раді, затвердженого розпорядженням міського голови від 26.01.2021 №5-Р;
  • неусунення невідповідності поданих документів зазначеним вимогам у строк, визначений пунктом 3.6 Положення про Молодіжну раду при Тальнівській міській раді, затвердженого розпорядженням міського голови від 26.01.2021 №5-Р;
  • недостовірність інформації, що міститься в документах, поданих для участі в установчих зборах відповідно до  Положення про Молодіжну раду при Тальнівській міській раді, затвердженого розпорядженням міського голови від 26.01.2021 №5-Р;
  • відмова від участі в установчих зборах шляхом надсилання ініціативній групі офіційного листа за підписом уповноваженої особи керівного органу;
  • перебування інституту громадянського суспільства, який делегував свого представника для участі в установчих зборах, у процесі припинення.

Заява і документи приймаються до 15 червня 2023 року  включно в паперовому вигляді за адресою: м. Тальне, вул. Соборна, 28      І поверх, каб. № 110 та в електронному вигляді (сканкопії) на E-mail:  talneosvita.otg@gmail.com.

Відповідальна особа – Лозан Любов Миколаївна –  провідний спеціаліст з питань освіти, молоді та спорту відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради . Контактні телефони 0960921552;     3 09 90.

Склад ініціативної групи з підготовки проведення установчих зборів на членство у Молодіжній раді:  Любов ЛОЗАН, Анна НАКОП’ЮК, Юлія ЖУРБА, Мирослава ГОНЧАРЕНКО, Максим МЕЛЬНИЧЕНКО.