Відбудеться громадське обговорення та слухання Детального плану території частини кварталу виробничої забудови з метою нового будівництва зерносховища

Дата: 07.06.2023 11:19

Фото без описуВиконавчий комітет Тальнівської міської ради проводить громадське обговорення та слухання Детального плану території частини кварталу виробничої забудови з метою нового будівництва зерносховища та споруд, необхідних для обслуговування даної території по вулиці Самойлова, 35 у селищі Левада Звенигородського району Черкаської області.

Підстава розроблення проекту детального плану території – рішення Тальнівської міської ради від 26.01.202337/8-23 та завдання на розроблення детального плану території.

Замовником проекту детального плану території є виконавчий комітет Тальнівської міської ради, розробником - КПВАПП «Облархбюро» Черкаської обласної ради.

Із проектом містобудівної документації (пояснювальною запискою, графічними матеріалами та ін.), додатковою інформацією щодо громадських обговорень можна ознайомитись за адресою: м.Тальне, вул.Соборна, 28, каб.216 в робочі дні з 9.00 до 16.00 год.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 07.07.2023 (включно) через загальний відділ апарату виконавчого комітету Тальнівської міської ради, каб. 308 (контактний телефон (04731) 3-09-05) або на електронну скриньку: talnemr@ukr.net.

Відповідальною посадовою особою виконавчого комітету Тальнівської міської ради за організацію розгляду пропозицій є Владислав ЛЕВЧЕНКО, начальник відділу містобудування, архітектури та капітального будівництва Тальнівської міської ради.

Проведення громадських слухань – 10 липня 2023 року о 14:00 в залі засідань міської ради, каб. 217, вул. Соборна, 28, м. Тальне.

2) Прошу опублікувати оголошення наступного змісту:

Виконавчий комітет Тальнівської міської ради проводить громадське обговорення та слухання Детального плану території частини кварталу житлової та громадської забудови з метою реконструкції бані по вулиці Молодіжна, 17 у селищі Здобуток Звенигородського району Черкаської області.

Підстава розроблення проекту детального плану території – рішення Тальнівської міської ради від 06.10.202231/8-22 та завдання на розроблення детального плану території.

Замовником проекту детального плану території є виконавчий комітет Тальнівської міської ради, розробником - ПП «Лісаченко В.М.».

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 07.07.2023 (включно) через загальний відділ апарату виконавчого комітету Тальнівської міської ради, каб. 308 (контактний телефон (04731) 3-09-05) або на електронну скриньку: talnemr@ukr.net.

3) Прошу опублікувати оголошення наступного змісту:

Виконавчий комітет Тальнівської міської ради проводить громадське обговорення та слухання Детального плану території частини кварталу виробничої забудови з метою нового будівництва двох складів по вулиці Вокзальна, 141 у місті Тальне Звенигородського району Черкаської області.

Підстава розроблення проекту детального плану території – рішення Тальнівської міської ради від 27.04.202340/8-17 та завдання на розроблення детального плану території.

Замовником проекту детального плану території є виконавчий комітет Тальнівської міської ради, розробником - ФОП «Чеберяк Ю.В.».