З Днем батька!

Дата: 18.06.2023 08:00

У третю неділю червня ми відзначаємо День батька.

З цієї нагоди висловлюю слова подяки та поваги усім батькам. Ви виховали і виховуєте достойне покоління. Ви стали мужнім прикладом для синів і доньок, які зараз захищають нас усіх на передовій, які волонтерять, підтримують та допомагають, працюють у різних сферах на благо нашої Тальнівщини і держави в цілому.  Це ваша щодення турбота і любов, наполеглива праця і самовіддача навчили дітей розуміти життєвоважливі цінності і стати хорошими, порядними, сміливими людьми.

Бути батьком - найвідповідальніша і потрібна робота в житті чоловіка. Бажаю вам, шановні батьки, мудрості, здоров'я і сил.

Низький уклін батькам за виховання героїв України, які віддали за Батьківщину своє життя.

Бажаю усім нам Перемоги! Ваші мужність та сапожертва недаремні. З такими синами та доньками – наша Україна житеме повік! Ми пишаємося нашими дітьми, нашим майбутнім.

Добра та любові усім під мирним небом України!

Із повагою

міський голова Василь Сідько.