З Днем фермера!

Дата: 19.06.2023 08:00

Фото без описуВітаю  фермерську спільноту Тальнівщини зі святом – Днем фермера.

Споконвіку праця біля землі – була однією з найголовніших для українців. Земля – матінка-годувальниця, - називаємо її і зараз. І як ніколи розуміємо, що ми – справжні господарі на своїй землі.  Сьогодні кожен бореться за це право, кожен на своєму фронті.

Достойно тримаєте свій фронт і ви, наші аграрії-господарники. Не лише дбаєте про продовольче забезпечення, а й всіма можливостями підтримуєте нашу армію, наближаєте Перемогу.

Дякую вам за гідну громадянську позицію, за плідну працю та вагомий вклад в аграрний розвиток нашого краю.

Нехай ваша праця приносить позитивні результати, щоб врожаї були високими, а здобутки – вагомими.

Бажаю вам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та впевненості у завтрашньому дні!

міський голова

Василь Сідько.