В продовження теми. Тривають ремонтні роботи доріг місцевого значення

Дата: 30.06.2023 12:43

Фото без описуНа сьогодні, підрядною дорожньою організацією ТОВ «ШРБ 48» м. Умань завершено ремонт асфальтного дорожнього покриття по вул. Базарній та вул. Коцюбинського у м. Тальне.

На стадії завершення роботи по проведенню ямкового ремонту по вул. Шевченка та частини вул. Свято-Покровської у с. Тальянках (частину, нагадаємо, цієї вулиці уже відремонтовано, виконано суцільне асфальтне покриття).

Також по вул. Свято-Покровській працівниками КП «Тальне-Сервіс» проведено ремонт вуличного водовідведення.

Підприємством виконано роботи по білощебеневому покриттю пров. Ясельного у с. Мошурові; продовжуються роботи у с. Білашках. А також розпочато ремонт містка та відновлення водовідведення по вул. Гоголя у с. Легедзиному.

Відзначимо, що уже завершено роботи по спорудженню памятного знака у с. Чеснополі та по благоустрою центральної вул. Соборної у м. Тальному, анонсовані у попередніх публікаціях.

Роботи продовжуються згідно встановленого графіка.

Не забуваємо, що дотримання правил благоустрою – відповідальність кожного жителя громади.

Працюємо разом!

За інформацією КП «Тальне-Сервіс» ТМР