З Днем податківця України!

Дата: 02.07.2023 08:00

Фото без описуШановні працівники та ветерани податкової служби громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання у день вашого професійного свята.

Ви обрали одну з найнеобхідніших професій, від вашої кропіткої щоденної праці залежить наповнення бюджетів різних рівнів та соціально-економічне благополуччя громади та країни в цілому. Ви забезпечуєте суворе дотримання норм законодавства, зміцнення фінансової дисципліни.

Вдячний всім, хто відповідально виконує свої службові обов’язки, поповнюючи місцеву й державну скарбниці.

Зичу вам подальшого професійного зростання, наполегливості та завзятості у вирішенні важливих завдань. Бажаю міцного здоров’ящастя, родинного благополуччя і достатку!

міський голова

Василь Сідько.