З Днем національної поліції України!

Дата: 04.07.2023 08:00

Фото без описуШановні працівники поліції України!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з професійним святом.

На вас покладено відповідальне й благородне завдання – захист життя та здоров’я  людей, прав і свобод громадян. В умовах воєнного стану на вас покладаються особливі надії на сподівання.

Вдячний всім поліцейським, які сумлінно виконують службові обов’язки, часто ризикуючи здров’ям та життям.

Завдяки відповідальному ставленню, вмінню долати труднощі ви втілюєте основний принцип діяльності правоохоронного органу – служити та захищати.

Нехай ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання ваших подальших професійних здобутків!

міський голова

Василь Сідько.