Відбулися установчі збори Молодіжної ради

Дата: 03.07.2023 09:23

Фото без описуАктивні та креативні, вони не відступають перед труднощами та готові змінювати суспільство…

Саме такі молоді люди Тальнівщини проявили ініціативу та сформували склад  Молодіжної ради при Тальнівській міській раді.

30 червня у залі засідань Тальнівської міської ради відбулися установчі збори Молодіжної ради.

Було подано 28 пакетів документів. На засідання прибули 18 претендентів.

Учасників зібрання привітали міський голова Василь Сідько, керуюча справами (секретар) виконавчого комітету ТМР Оксана Щербатюк, начальник відділу освіти, молоді та спорту ТМР Раїса Карман.

- Приємно бачити у залі таких молодих впевнених людей, які прагнуть змінити життя в громаді на краще, - відзначив Василь Петрович. – За вами майбутнє. Вам вирішувати долю міста, громади, України. Бажаю вам успішної діяльності. Перемоги нам усім, щоб задуми, спрямовані на розвиток, якнайшвидше втілювалися в життя!

Виступаючі побажали юнакам і дівчатам плідної роботи, висловили свою підтримку та сприяння.

У процесі роботи, шляхом голосування та чесного вибору було сформовано склад Молодіжної ради (15 членів) на 2023-2025 роки. Головою обрано Юрія Мизюка, заступником – Іллю Ковальова, секретарем – Аріну Нестеренко.

Бажаємо активній молоді Тальнівщини успішної та результативної роботи, віри в майбутнє, витримки, натхнення та втілення перспективних проектів та сміливих мрій!