Про засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад директорів

Дата: 03.07.2023 17:09

30.06.2023 відбулося засідання конкурсної комісії на заміщення вакантних посад  директорів Тальнівської гімназії №3 Тальнівської міської ради  Черкаської області, Соколівоцької гімназії Тальнівської міської ради  Черкаської області, Тальянківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тальнівської міської ради  Черкаської області.

За результатами засідання конкурсної комісії:

кандидат на посаду директора  Тальнівської гімназії №3 Тальнівської міської ради  Черкаської області Олександр ПОЛЬОВИЙ допущений до участі у  конкурсі;

- кандидат на посаду директора  Соколівоцької  гімназії Тальнівської міської ради  Черкаської області Катерина МОРОЗ допущена до  участі у  конкурсі;

-  кандидат на посаду директора  Тальянківської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Тальнівської міської ради  Черкаської області Олександр ПОЛЬОВИЙ   допущений до участі у  конкурсі.