Увага! Видача гуманітарної допомоги

Дата: 18.07.2023 11:55

У середу, 19 липня, у центрі Тального відбудеться видача гуманітарної допомоги для внутрішньо переміщених осіб, що проживають у Тальнівській громаді. Допомогу надає міжнародна благодійна організація «Rapid ReliefTeam» та фонд «SAVEUA».

Продуктові набори розфасовані у коробку на родину. Для того, щоб отримати допомогу, внутрішньо переміщеним особам, які проживають у Тальнівській громаді, потрібно мати з собою паспорт та оригінал довідки ВПО.

Початок реєстрації з 10:00, видача з 14:00 до 16:00.

Для зручності та швидкості процесу видача здійснюватиметься з вантажівки, яка розміщуватиметься на паркувальній зоні біля волонтерського центру допомоги по вулиці Соборна 36.

Учасників дорожнього руху та пішоходів просимо поставитися з розумінням та вибачити за тимчасові незручності.