"Мама, тато, я - спортивна сім’я"

Дата: 19.07.2023 12:58

Фото без опису"Мама, тато, я - спортивна сім’я"

5 серпня 2023 року, на території культурно-оздоровчого комплексу «Співоче поле»,  буде проводитися  спортивно – масовий захід «Мама, тато, я - спортивна сім’я»  серед родин громади, метою якого є: формування родинних традицій до занять фізичною культурою та спортом, зміцнення психологічних та емоційних стосунків в сім'ї, шляхом об'єднання зусиль для досягнення спільної мети, формування свідомої потреби у заняттях фізичною культурою в умовах війни, формування у батьків потреби особистим прикладом заохочувати дітей до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

Захід за характером командний. Склад команди: 3 особи - дитина (2012-2014 р.н.), мати, батько. До Заходу допускаються діти шкільного віку, без обмежень за станом здоров’я.

Запрошуємо усіх бажаючих прийняти участь у заході.  Попередня заявка надсилається до 28 липня 2023 року на електронну адресу:  talne_sport@ukr.net   або  за адресою вул. Вільних Козаків,1.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном 0966834899