Підтримуємо здоровий спосіб життя, спортивний дух та міць!

Дата: 08.08.2023 14:14

Фото без описуОдним із пріоритетних напрямків роботи для забезпечення життєдіяльності громади – є підтримка розвитку спорту.

Міцна сім’я – міцна держава.

Це знають всі: і тато й мама.

Коли ж сім’я твоя спортивна

І фізкультурі завжди вірна.

Під таким девізом днями відбулися змагання «Мама, тато, я- спортивна сім'я».

Уже традиційні щорічні спортивно-масові заходи організовано та проведено

Комунальним закладом «ЦФЗН «Спорт для всіх та молодіжний центр» Тальнівської міської ради.

Програмою було передбачено п’ять естафет та спортивна вікторина. Переможцями змагань стала сім’я Потапових( м. Тальне), срібло здобула сім'я Волинець (с. Корсунка), бронзовими призерами стала сім'я Бистюків (м. Тальне).

Окрім позитивних емоцій та заряду енергії, усі учасники були нагороджені призами, а переможці ще й кубками, медалями, грамотами від КЗ "ЦФЗН "Спорт для всіх та молодіжний центр "Тальнівської міської ради та відділу освіти, молоді та спорту Тальнівської міської ради.

Дякуємо усім учасникам за активну участь у заході.

Гартуємо нашу міць!