З Днем молоді!

Дата: 12.08.2023 08:00

Фото без описуДорогі юнаки і дівчата! Шановна молодь Тальнівської громади!

Прийміть найщиріші вітання із Днем молоді, який утверджує оптимізм, енергію та нашу впевненість у перемозі.

Молодість – фундамент майбутнього життя, тому важливо використати всі переваги цієї прекрасної пори: навчайтеся, працюйте над собою, досягайте успіхів! Любіть свою країну, будьте справедливими та впевненими у своїх силах. І вам це вдається. У такий відповідальний та складний час воєнного лихоліття та випробувань ви не здаєтеся, не відступаєте. Ви – справжні патріоти, активні та наполегливі. Ви берете участь у громадському житті, у волонтерському русі, дбаєте про наш завтрашній день.

Так тримати!

На вас ми покладаємо особливі надії, віримо у вас та пишаємося вашими досягненнями та добрими справами. Бо вам відбудовувати, розвивати та захищати нашу державу. Ви – майбутнє України!

Нехай ніколи не вичерпується ваша віра в добро та удачу! Будьте здорові і щасливі! Бажаю Вам успіхів,  активної життєвої позиції, затребуваності та самореалізації.

З вірою до Перемоги!

міський голова