З Днем працівників ветеринарної медицини!

Дата: 13.08.2023 08:05

Фото без описуШановні працівники ветеринарної медицини Тальнівської міської територіальної громади!

Від ваших знань і вмінь залежить забезпечення ветеринарного та епізоотичного благополуччя, ветеринарно-санітарної безпеки продуктів тваринництва, охорони довкілля, життя наших домашніх улюбленців та свійських тварин.

З початку повномасштабного вторгнення важливість та відповідальність вашої професії значно зросла, збільшилися заходи щодо запобігання екологічної катастрофи та попередження наслідків техногенного характеру.

Висловлюю щиру вдячність за вашу самовіддану працю, гуманність, високий професіоналізм та компетентність.

З нагоди професійного свята бажаю вам щастя та благополуччя, нових професійних звершень, прихильності долі та миру!

міський голова

Василь Сідько.