З днем народження, рідне місто!

Дата: 19.08.2023 08:00

Дорогі тальнівчани!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня міста!

Історія нашого міста – це часточка історії нашої держави. І кожен з нас є її творцем.

Зараз нам доводиться проходити нелегкі випробування, переживати гіркі втрати воєнного лихоліття. Та ми – сильні і єдині у нашому прагненні вільно жити у рідному місті, у своїй країні.

За це стоять наші мужні доньки і сини на передовій. Висловлюю вдячність тальнівчанам, які зараз перебувають на полі бою. Віддаю шану героям-землякам, які полягли за наше майбутнє.

Дякую усім жителям міста за небайдужість, активну позицію, особистий внесок у розвиток міста. Разом ми дружна і велика сім’я, яка прагне створити зручність, комфорт і затишок у рідному місті.

Вірю в наше гідне майбутнє, щоб наше місто розквітало і  розвивалося під мирним небом.

Від усієї душі бажаю нам усім Перемоги! Злагоди, єдності, добробуту та Божого благословення!

міський голова

Василь Сідько.