У рамках діяльності щодо підтримки внутрішньо переміщених осіб

Дата: 22.08.2023 17:08

Фото без описуПідтримка та забезпечення належних умов проживання для внутрішньо переміщених осіб – один із важливих напрямків діяльності і керівництва громади, і благодійних громадських організацій.

З метою покращення умов проживання  у пункті компактного довгострокового проживання для внутрішньо переміщених осіб у с. Онопріївці Благодійним фондом «Руки друзів» на разі здійснено заміну віконних блоків у двадцяти житлових кімнатах. Ремонтні роботи ще тривають.

Окрім цього, всередині приміщення обладнано дитячий куточок. Також планується встановлення ігрового майданчика на подвірї.

• Ми завжди сприяємо та підтримуємо громадські ініціативи, спрямовані на надання допомоги внутрішньо переміщеним особам, які проживають на території нашої громади, налагодження співпраці у цьому напрямку – одне із важливих наших завдань, - відзначив директор Тальнівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Сергій Шпичак.