Із Днем знань!

Дата: 01.09.2023 08:00

Фото без описуШановні педагоги, батьки, вихованці, школярі, студенти – жителі Тальнівської міської територіальної громади - щиросердечно вітаю вас із Днем знань!

Вдруге ми розпочинаємо новий навчальний 2023-2024 рік в умовах повномасштабного вторгнення. І наш пріоритет – безпека життя і здоровя усіх учасників освітнього процесу.

І попри всі труднощі маємо дбати про належний рівень освіти та виховання.

Дорогі учні, вихованці, студенти! Ви надія України, надія нашої громади. Щиро бажаю вам у новому навчальному році успіхів, які здобуваються наполегливою працею, виборювати  нові перемоги, ставити перед собою малі і високі цілі і неодмінно, впевнено крок за кроком, їх досягати.

Вірю, що всі ми здолаємо всі перешкоди, і завершимо 2023-2024 навчальний рік з новими здобутками, що славитимуть Тальнівську громаду і нашу Батьківщину!

Все буде Україна!

міський голова