ЯРОШЕНКО Сергій Григорович

Дата: 25.08.2023 15:31

ЯРОШЕНКО

Сергій Григорович

Дата, місце народження:  10 травня 1978 року, с. Лісове Тальнівського району Черкаської області

Звання: сержант

Посада: командир відділення гранатометного взводу механізованого батальйону 30-ої окремої механізованої бригади

Дата, місце загибелі: 22 травня 2014 року поблизу міста Рубіжне Луганської області

Місце поховання: м. Тальне

ЯРОШЕНКО Сергій Григорович

народився 10 травня 1978 р. в с. Лісове Тальнівського району Черкаської області.

Навчався у Тальнівській школі-інтернаті. З 1996 по 1997 рік проходив строкову службу у Збройних Силах України.

Останні роки Сергій Ярошенко проживав на Поліссі. Разом з дружиною Тетяною виховували доньку Олександру і сина Ярослава.

Під час Революції Гідності був активним учасником подій на Майдані. 26 березня 2014 року був призваний за частковою мобілізацією.

Сержант, командир відділення гранатометного взводу механізованого батальйону 30-ої окремої механізованої бригади.

Загинув 22 травня 2014 року від кульового поранення голови у бою поблизу міста Рубіжне Луганської області, коли 30-а окрема механізована бригада потрапила у засідку та була обстріляна нападниками з гранатометів і стрілецької зброї.

У тузі залишилися мама Віра Петрівна, вітчим Лущевський Володимир Петрович, дружина Тетяна Миколаївна, донька Олександра і син Ярослав.

За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу, Сергій Ярошенко нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

На пам’ятному знаку Героям Небесної Сотні встановлено меморіальну дошку. Ім'ям Сергія Ярошенка названо одну із вулиць Тального.

Рішенням Тальнівської районної ради С.Г. Ярошенку присвоєно посмертно звання «Почесний громадянин Тальнівщини».