ТЬОПЕНКО Віктор Миколайович

Дата: 25.08.2023 15:51

ТЬОПЕНКО

Віктор Миколайович

Дата, місце народження: 9 червня 1972 року, с. Заліське Тальнівського району Черкаської області

Звання: сержант

Посада: командир відділення розвідувальної роти 3 окремої танкової залізної бригади

Дата, місце загибелі: 24 березня 2022 року,  с. Суха Кам’янка Ізюмського району Харківської області

Місце поховання: с. Заліське

ТЬОПЕНКО Віктор Миколайович

народився  9 червня 1972 року в селі Заліське Тальнівського району Черкаської області в багатодітній родині.

1987 року закінчив  Заліську неповно-середню школу. З 1987 року по 1990 навчався в  Дніпродзержинському технікумі  фізичної культури, де здобув середню спеціальну освіту  і було присвоєно кваліфікацію викладач фізичної культури.

З 1990 по 1992 проходив строкову військову службу в десантних військах. Після демобілізації, з 1992 року по 1994 рік , працював інструктором по спорту в КСП «Заліське».

01 вересня 1994 року був призначений вчителем фізичної культури Заліської неповно середньої школи.

З 1997 року по 2002 рік Тьопенко Віктор Миколайович навчався на заочному відділенні Черкаського державного університету імені Богдана Хмельницького і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Фізичне виховання» та здобув кваліфікацію викладача фізичної культури і валеології, керівника спортивних секцій.

04 лютого 2015 року  сержант Тьопенко Віктор Миколайович був призваний для проходження військової служби до м. Рівне.

2016 року Віктор Миколайович проходив службу в 79-й аеромобільній бригаді повітрянодесантних військ. Мав звання  сержанта, посаду – командир відділення.

25 лютого 2022 року (на другий день повномасштабного вторгнення росії), добровільно став на захист України. Віктор Миколайович проходив службу в 3-й окремій танковій бригаді, був командиром відділення розвідувальної роти. З 24 березня 2022 і до 17 квітня 2023 року, коли рідним прийшло підтвердження про смерть, вважався безвісти зниклим.

Віктор Тьопенко загинув 24 березня 2022 року в с. Суха Кам’янка Ізюмського району Харківської області.

У смутку залишив матір Лідію Степанівну, сина Олександра, доньку Юлю, сестру Тамілу, брата Олександр.

Поховали героя 28 травня 2023 року в с. Заліське.