БІЛОУС Сергій Миколайович

Дата: 25.08.2023 15:52

БІЛОУС

Сергій Миколайович

Дата, місце народження: 3 лютого 1981 року, с. Корсунка Тальнівського району Черкаської області

Звання: старший сержант

Посада: навідник (кулеметник) кулеметного відділення взводу вогневої підтримки

Дата, місце загибелі: 13 квітня 2022 року, м. Мар’їнка Донецької області

Місце поховання: с. Корсунка

БІЛОУС Сергій Миколайович

народився 3 лютого 1981 року в с. Корсунка Тальнівського району Черкаської області.

Дитячі, юнацькі, молоді роки провів у рідному селі Корсунка.

Змалку Сергій був прихильником здорового способу життя та міцності духу, до цього його привчав батько, знаний у селі та на Тальнівщині футболіст, інструктор по спорту, вчитель фізкультури Микола Білоус. Тому, здобувши неповну середню освіту у Корсунській загальноосвітній школі I-II ступенів, продовжив навчання у Тальянківському аграрному технікумі, де отримав кваліфікацію зоотехніка. Працював за фахом спочатку у місцевому колгоспі, а потім, з часу припинення його роботи, трудився  на різних роботах.

У 2000 році був призваний до лав Збройних Сил України. Після армії працював у господарстві.

У 2003 році одружився. Через рік народилася донька Наталія.

Сергій Білоус брав участь у відсічі агресора під час АТО з 12.03.2015р. по 20.04.2016, під час повномасштабного російського вторгнення був призваний 05.03.2022 до батальйону «Донбас», був навідником (кулеметником) кулеметного відділення взводу вогневої підтримки.

Загинув 13 квітня 2022 року в м. Мар’їнка Донецької області.

У Сергія Білоуса залишились мама Ірина Андріївна, молодший брат Володимир та донька Наталія.

Похований Герой 21.04.2022 року у селі Корсунка, де в останню путь захисника України проводжали рідні, сусіди, знайомі, колеги, всі, хто знав його та поважав.

Білоуса Сергія Миколайовича поховали 21 квітня 2022 року в с. Корсунка.