ЗАХАРЧЕНКО Олександр Григорович

Дата: 25.08.2023 15:55

ЗАХАРЧЕНКО

Олександр Григорович

Дата, місце народження: 8 вересня 1964 року, с. Криві Коліна Тальнівського району Черкаської області

Звання: доброволець добровольчого батальйону «ОДЧ Карпатська Січ»

Посада: кулеметник

Дата, місце загибелі: 16 квітня 2022 року,  м. Ізюм Харківської області

Місце поховання: с. Криві Коліна

ЗАХАРЧЕНКО Олександр Григорович

народився 8 вересня 1964 року в с. Криві Коліна Тальнівського району Черкаської області у багатодітній сім’ї.

Тут проходили дитячі, юнацькі та молодечі роки: здобув загальну освіту в Кривоколінській школі, потім у Знам’янці здобув професію водія електровозів, після чого пройшов строкову службу у складі військово-морського флоту.

Доросле життя привело Олександра у м. Бровари, де трудився, будував плани на майбутнє. Був двічі одружений. Від першого шлюбу мав доньку Марію та внука Івана, які проживають в Америці, та двох малолітніх дітей у другому шлюбі –  Маргариту та Захара.

Закінчивши Таращанський коледж, здобув вищу освіту за спеціальністю енергетика. Певний час працював за фахом. Згодом організував власну справу з виготовлення меблів.

Під час повномасштабного російського воєнного вторгнення Олександр Захарченко пішов добровольцем Добровольчого батальйону «ОДЧ Карпатська Січ» давати відсіч ворогу. Був кулеметником.

Боєць загинув 16 квітня 2022 року, в м. Ізюм, що на Харківщині.

У нього залишилось троє дітей: доросла донька Марія (яка вже має власну сім’ю), з дружиною Ольгою зостались малолітні Маргарита та Захар.

Олександр Григорович був щиросердечним українцем, товариським, любив працю і життя, він згуртовував біля себе друзів, однодумців і патріотів. Його загибель – невимовна втрата для рідних, друзів, земляків-кривоколінців, броварчан, колег, побратимів добровольчого батальйону, усіх  українців…

Захарченка Олександра Григоровича поховали 20 квітня 2022 року в                        с. Криві Коліна.