ІВАСІВКА Віталій Олександрович

Дата: 25.08.2023 15:57

ІВАСІВКА

Віталій Олександрович

Дата, місце народження: 15 серпня 1988 року, с. Веселий Кут Тальнівського району Черкаської області

Звання: старший солдат

Посада: заступник командира бойової машини, навідник-оператор

Дата, місце загибелі: 4  червня 2022 року в районі населеного пункту Врубівка Попаснянського району Луганської області

Місце поховання: с. Мошурів

ІВАСІВКА Віталій Олександрович

народився 15 серпня 1988 року в селі Веселий Кут Тальнівського району Черкаської області.

Будучи ще зовсім дитиною, переїхав разом із мамою до Мошурова, де згодом провів дитячі, юнацькі та зрілі роки свого життя.

По закінченню Мошурівської  загальноосвітньої школи вступив до Чорноліської лісної школи, де здобув фах лісника. Потім працював в столиці лісником Києво-Святошинського району.

Згодом повернувся до рідного Мошурова, де чимало років працював у місцевій пекарні. У Мошурові створив сім’ю.

У 2015 році пішов захищати нашу країну, брав участь в АТО. 29 січня 2019 року старший солдат Віталій Олександрович Івасівка − заступник командира бойової машини навідника-оператора першої механізованої роти, першого механізованого батальйону був прийнятий на військову службу за контрактом.

Віталій Івасівка загинув 4  червня 2022 року, в районі населеного пункту Врубівка Попаснянського району Луганської області.

Він залишив по собі малолітнього сина Данила, у тузі залишились дружина Оксана Анатоліївна, батьки – Олександр Степанович, Марія Олексіївна, молодший брат Сергій.

Івасівку Віталія Олександровича поховали 9 червня 2022 року в с. Мошурів.

Указом Президента України № 416 від 15.06.2022 року нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).