МЕЛЬНИК Марко Володимирович

Дата: 13.09.2023 10:08

МЕЛЬНИКФото без опису

Марко Володимирович

Дата, місце народження: 22 липня 2003 року, с. Козачі Лагері Олешківського району Херсонської області

Звання: солдат

Посада: кулеметник 2-го відділення 2-го взводу оперативного призначення 3-го батальйону оперативного призначення Національної гвардії України

Дата, місце загибелі: 27 червня 2022 року в районі населеного пункту Дементіївка Харківської області

Місце поховання:  м. Харків на Алеї Слави

МЕЛЬНИК Марко Володимирович

народився 22 липня 2003 року  в с. Козачі Лагері Олешківського району Херсонської області. Ріс кмітливим і хоробрим хлопцем, любив тварин, птахів. Після закінчення 9 класів Козачелагерської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. поступив до Олешківського професійно-технічного ліцею, який закінчив у червні 2021 року де здобув професію «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування» 4 розряду.

8 листопада був призваний на військову службу. З 18 грудня 2021 року призначений на посаду кулеметника 2-го відділення 2-го взводу оперативного призначення 3-го батальйону оперативного призначення. Воював у складі Національної гвардії України на Харківщині.

Солдат Мельник Марко загинув 27 червня 2022 року під час виконання бойового завдання з проведення розвідки в районі населеного пункту Дементіївка Дергачівського району Харківської області, де у складі бойової групи потрапив під ворожий артилерійський обстріл.

У Марка залишилися мама Лілія Миколаївна, батько Володимир Валентинович та сестра Юлія, які переїхали у м. Тальне.

Поховали Марка в м. Харків на Алеї Слави.

Указом Президента України від 16.08.2022 р. солдат Мельник Марко Володимирович нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня (посмертно).