МАЛЕНКО Руслан Петрович

Дата: 13.09.2023 11:08

МАЛЕНКО

Руслан Петрович

Дата, місце народження: 16 грудня 1975 року, с. Тальянки Тальнівського району Черкаської області

Звання: головний сержант

Посада: командир відділення

Дата, місце загибелі: 30 серпня 2022 року в населеному пункті Дружківка Донецької області

Місце поховання: с. Тальянки

МАЛЕНКО Руслан Петрович

народився 16 грудня 1975 року в с. Тальянки. Головний сержант, військовослужбовець Збройних Сил України. Все життя проживав, навчався і працював у рідних Тальянках: по закінченню 9-ти класів Тальянківської середньої школи вступив до Тальянківського аграрного технікуму, де здобув фах механіка-електрика (1995), по закінченню служби у війську повернувся до рідного села, де трудову діяльність провадив у Тальянківському радгоспі-технікумі – працював водієм, механізатором, комбайнером, згодом трудовий шлях продовжив у ТОВ «Айова».

З 2014 року брав участь у антитерористичній операції, а 24 лютого 2022 був мобілізований до роти охорони Третього відділу Звенигородського районного центру комплектування та соціальної підтримки.

З 8 серпня боронив східні рубежі нашої держави. Загинув 30 серпня 2022 року, в населеному пункті Дружківка Донецької області.

У тузі залишилися дружина Олена Борисівна, доньки – Оксана та Катерина, онучка Даринка, а ще батьки – мама Лідія Якимівна та батько Петро Олександрович.

Головного сержанта Маленка Руслана Петровича поховали 2 вересня 2022 року в с. Тальянки.