ГАЙДАЄНКО Руслан Іванович

Дата, місце народження: 19 січня 1987 року, м. Тальне Черкаської області

Звання: молодший сержант

Посада: бойовий медик

Дата, місце загибелі: 1 вересня 2022 року поблизу населеного пункту Павлівка Волноваського району Донецької області

Місце поховання: м. Тальне

ГАЙДАЄНКО Руслан Іванович

народився 19 січня 1987 року в м. Тальне.

Навчався у Тальнівській загальноосвітній школі I-III ступенів №1. Усвідомивши своє покликання, пройшов навчання в Уманському медичному училищі, яке закінчив у 2006 році за спеціальністю «фельдшер».

По закінченню військової служби в Збройних Силах України повернувся до рідного міста, працював у Тальнівській загальноосвітній санаторній школі-інтернаті I-III ступенів Черкаської обласної ради на посаді масажиста, потім - різноробочим, близько шести років праці віддав на станції швидкої допомоги Тальнівської центральної районної лікарні, працюючи на посаді виїзного фельдшера.

На захист Батьківщини став у 2019 році, був бойовим медиком. Служив у складі механізованої роти 72-ї окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.

Загинув 1 вересня 2022 року, поблизу населеного пункту Павлівка Волноваського району Донецької області.

Він залишив по собі доньку Анастасію, у вічній скорботі зостались мати - Надія Миколаївна та сестра - Тетяна Іванівна Гайдаєнки.

Молодшого сержанта Гайдаєнка Руслана Івановича поховали 7 вересня 2022 року в м. Тальне.

Указом Президента України від 6 жовтня 2022 року нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).