ПОЛІЩУК Олександр Олександрович

Олександр Олександрович

Дата, місце народження: 23 серпня 1986 року, м. Тальне Черкаської області

Звання: солдат

Посада: оператор 2 протитанкового відділення протитанкового взводу роти вогневої підтримки

Дата, місце загибелі: 20 вересня 2022 року в напрямку населеного пункту Клинове Донецької області

Місце поховання: м. Тальне

ПОЛІЩУК Олександр Олександрович

народився 23 серпня 1986 року в місті Тальне Черкаської області.

Навчався в Тальнівській загальноосвітній I-III ступенів №1. По закінченню навчання пройшов військову службу в Збройних Силах України. Згодом здобув кваліфікацію верстатника деревообробних верстатів, пройшовши навчання робітників при Східноєвропейському університеті економіки і менеджменту.

Працював за фахом та на різних роботах – як в Україні, так і за її межами.

У 2014 році створив сім’ю: разом з дружиною Аллою він виховував двох малолітніх доньок.

На захист Батьківщини став у травні 2022 року.

Загинув 20 вересня 2022 року, в напрямку населеного пункту Клинове Донецької області.

У тузі залишились дружина Алла Сергіївна, мама Лариса Петрівна, батько Олександр Андрійович; сестра Інна та брати Олег та Михайло, осиротіли дві маленькі донечки – Олександра та Анастасія.

Поховали Олександра Олександровича Поліщука 24 вересня у м. Тальне.

Рішенням Тальнівської міської ради від 26.01.2023 року №37/8-15 вулицю Багряну в Тальному перейменували на честь Олександра Поліщука.