Із Днем фармацевтичного працівника!

Дата: 16.09.2023 08:00

Фото без описуШановні працівники фармацевтичної галузі Тальнівської міської територіальної громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто прийміть щирі вітання з нагоди вашого професійного свята.

Обрану вами професію завжди шанували в суспільстві, адже вона пов’язана зі збереженням найціннішого надбання держави – здоров’я її громадян.

Ваша робота - це щоденна турбота про здоров'я й життя тисяч людей. Повномасштабне вторгнення російської федерації принесло тривогу, горе, сльози. Наслідки лихоліття посилили важливість вашої професії. У складний воєнний час ви здійснюєте безперебійне забезпечення населення лікарськими засобами, надаєте підтримку та допомогу у межах професійної компетенції.

Висловлюю працівникам та ветеранам галузі слова щирої вдячності!

Нехай ваша праця приносить вам завжди тільки задоволення і вдячність від людей, злагоди вам та добробуту під мирним небом України!

міський голова

Василь Сідько.