30 вересня - Всеукраїнський день бібліотек!

Дата: 30.09.2023 08:00

Фото без описуШановні працівники та ветерани бібліотечної справи громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом.

Цей день символізує глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури.

Діяльність бібліотечних установ нашої громади - багатогранна, а праця бібліотекарів – клопітка, складна і надзвичайно потрібна. У бібліотеках працюють наполегливі, відповідальні, освічені, самовіддані, уважні, чуйні та доброзичливі люди, справжні фахівці.

Щиро дякую вам за вашу благородну просвітницьку діяльність, за розвиток суспільної культури!

Бажаю вам міцного здоров’я, енергії, добробуту та злагоди у сім’ях, невпинного творчого пошуку і вдячних читачів!

міський голова

Василь Сідько.