Із Днем працівників освіти!

Дата: 01.10.2023 08:00

Фото без описуШановні ветерани та працівники галузі освіти Тальнівської міської територіальної громади!

Від імені депутатського корпусу, виконавчого комітету Тальнівської міської ради та від себе особисто прийміть найщиріші вітання з вашим професійним святом.

Бути вчителем, вихователем, позашкільником, працювати на благо підростаючого покоління, сіяти зерна мудрості, добра, любові до навколишнього світу та Батьківщини – це наполеглива праця, мистецтво, обране за покликом серця.

Від вашої праці залежить майбутнє нашої громади та країни, життєві пріоритети молоді, вміння і бажання наших дітей будувати сучасне суспільство.

Висловлюю всім вам глибоку вдячність за невтомну працю, творчий пошук, добро і щедрість душі, високий професіоналізм та життєву мудрість.

Нехай засіяна вашою невтомною працею освітянська нива дає щедрі врожаї нових талантів, яскравих особистостей та визначні перемоги й здобутки під мирним небом України!

міський голова

Василь Сідько.