ПОСТІЛЬНИК Руслан Валерійович

Дата: 22.09.2023 14:27

ПОСТІЛЬНИК

Руслан Валерійович

Дата, місце народження: 29 липня 1998 року, с. Мошурів Тальнівського району Черкаської області

Звання: солдат

Посада: номер обслуги кулеметного відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки

Дата, місце загибелі: 28 лютого 2023 року поблизу населеного пункту Білогорівка Бахмутського району Донецької області

Місце поховання: с. Мошурів

ПОСТІЛЬНИК Руслан Валерійович

народився 29 липня 1998 року в селі Мошурів. Навчався у сільській школі, грав у оркестрі. Після закінчення 9 класів вступив до Дніпропетровського коледжу транспортної інфраструктури. У 2017 році здобув спеціальність "Машиніст електровоза". Отримавши професію, юнак повернувся в рідне село та пішов працювати на місцеву птахоферму. У 2020 році з сімєю переїхав у м. Дніпро де працював будівельником. З початком повномасштабного вторгнення повернувся у рідне село. До листопада 2022 року працював на пилорамі в с. Романівка.

3 листопада 2022 року Руслан пішов на службу за контрактом у Збройні Сили України, щоб захищати рідну Батьківщину. Служив номером обслуги кулеметного відділення кулеметного взводу роти вогневої підтримки.

Солдат Постільник Руслан Валерійович загинув в результаті бойових дій 28 лютого 2023 року поблизу населеного пункту Білогорівка Бахмутського району Донецької області.

У Руслана Валерійовича залишилися мама Світлана Миколаївна, брат Олександр (учасник АТО), дружина Юлія Олександрівна, донечки: Поліна та  Аделіна.

Поховали воїна 3 березня 2023 року у селі Мошурів.