ВОВКОГОН Володимир Володимирович

Дата: 22.09.2023 14:29

ВОВКОГОН

Володимир Володимирович

Дата, місце народження: 9 травня 1993 року, с. Довгеньке Тальнівського району Черкаської області

Звання: солдат

Посада: заступник командира бойової машини, навідник-оператор 1 механізованого відділення 1 механізованого взводу 6 механізованої роти 2 механізованого батальйону

Дата, місце загибелі: 9 березня 2023 року поблизу населеного пункту Міньківка Донецької області

Місце поховання: м. Тальне

ВОВКОГОН Володимир Володимирович

народився 9 травня 1993 року в селі Довгеньке Тальнівського району Черкаської області.

У 1995 році його сім’я переїхала в с. Павлівка Перша. Тут пройшли дитинство та юність Володимира. Після закінчення місцевої школи, він здобув освіту будівельника в Черкаському професійно-технічному училищі. Потім була служба в армії.

Згодом проживав та працював у Майданецькому, а потім доля привела його у село Зеленьків, де він одружився.

Вирісши у багатодітній родині та рано залишившись без маминої любові і ласки, чоловік добре знав ціну родинного затишку. Тож і сам намагався огорнути власну сім'ю батьківською турботою, вберегти від негараздів діточок, які стали йому рідними, яких виховував разом з дружиною Оленою у любові та турботі.

Володимир Вовкогон був мобілізований до лав Збройних Сил України 21 січня 2023 року. Загинув 9 березня 2023 року поблизу населеного пункту Міньківка Донецької області.

У Володимира залишилися батько Володимир Васильович, брати, сестра, дружина Олена Олександрівна і троє діток Денис, Софія, Анастасія.

Поховали воїна 12 березня 2023 року в м. Тальне.