ГАЛЕЦЬКИЙ Даніїл Олегович

Дата: 22.09.2023 14:41

ГАЛЕЦЬКИЙ

Даніїл Олегович

Дата, місце народження: 20 жовтня 2003 року, с. Тальянки Тальнівського району Черкаської області

Звання: солдат

Посада: навідник 1 штурмового відділення 2 штурмового взводу 1 штурмової роти

Дата, місце загибелі: 15 травня 2023 року біля населеного пункту Бахмут Донецької області

Місце поховання: с. Тальянки

ГАЛЕЦЬКИЙ Даніїл Олегович (позивний «Марс»)

народився 20 жовтня 2003 року у селі Тальянки. Був найменшою дитиною у родині. Тут пройшло його дитинство, тут він закінчив дев’ятирічку і пішов навчатися в Тальянківський агротехнічний фаховий коледж, де у червні 2022 року отримав кваліфікацію техніка-механіка сільськогосподарського виробництва (спеціальність «агроінженерія»). Даніїл мріяв бути військовим, тому після закінчення коледжу подав документи  до Одеської військової академії.

Був наполегливим в усьому, товариським, відповідальним, любив спорт та свою Батьківщину.

Задля здійснення своєї мрії – бути військовим, Даніїл підписав контракт на військову службу в Збройних Силах України та  2 лютого 2023 року був призваний за контрактом на військову службу.

З перших днів повномасштабного вторгнення Даніїл знаходився на найгарячішому Бахмутському напрямку, з честю та гідністю виконуючи свій військовий обов’язок.

15 травня 2023 року навідник 1 штурмового відділення 2 штурмового взводу 1 штурмової роти Галецький Даніїл Олегович загинув біля населеного пункту Бахмут Донецької області, захищаючи Україну.

Ніколи не висохнуть сльози у матері Наталії Степанівни, довіку болітиме серце у батька Олега Володимировича, краятимуться душі рідних сестер Діани, Анастасії та брата Іллі.

Поховали воїна 23 травня 2023 року в с. Тальянки.