РЯБОКІНЬ Анатолій Ігорович

Дата: 22.09.2023 14:59

РЯБОКІНЬ

Анатолій Ігорович

Дата, місце народження: 9 серпня 1986 року, с. Вишнопіль Тальнівського району Черкаської області

Звання: старший солдат

Посада: командир відділення, командир машини інженерно-дорожнього взводу інженерно-технічної групи інженерного забезпечення

Дата, місце загибелі: 6  липня 2023 року поблизу населеного пункту Вугледар Волноваського району Донецької області

Місце поховання: с. Вишнопіль

РЯБОКІНЬ Анатолій Ігорович

народився 9 серпня 1986 року в с. Вишнопіль. Тут у 2003 році  закінчив школу. Займався спортом. Був відмінним гравцем футбольної команди «Маяк» села  Вишнопіль.

У 2003 році вступив до Черкаського професійного ліцею № 17, де здобув спеціальність газо-електрозварника.

У листопаді 2004 року був призваний на строкову службу, яку проходив у внутрішніх військах МВС в м. Сімферополь. Після закінчення служби працював у місті Києві у ПП «Водоліт».

У серпні 2014 року був мобілізований до лав Збройних Сил України, де протягом року, до серпня 2015 року, брав участь в антитерористичній операції, за що був нагороджений відзнакою Президента України «За участь у антитерористичній операції» та неурядовими нагородами – нагрудним знаком (медаллю) «Ветеран війни», медаллю «Учасник АТО» та ювілейною медаллю «30 років Незалежності України».

На початку повномасштабного вторгнення рашистів в Україну, 25 лютого 2022 року, Рябокінь Анатолій Ігорович, за власним бажанням, був призваний по мобілізації. 2 грудня 2022 року був нагороджений відзнакою Головнокомандувача Збройних сил України – почесним нагрудним знаком «Сталевий хрест», а 12 січня 2023 року отримав ще одну високу нагороду – почесний нагрудний знак «Золотий хрест».

Старший солдат, командир відділення, командир машини інженерно-дорожнього взводу інженерно-технічної групи інженерного забезпечення Рябокінь Анатолій Ігорович загинув 6  липня 2023 року від отриманих поранень, несумісних з життям, в результаті здійснення противником танкового обстрілу позицій підрозділу поблизу населеного пункту Вугледар Волноваського району
Донецької області.

У Анатолія залишилися мама Рябокінь Тетяна Вікторівна та сестра Інна.

Поховали воїна 9 липня 2023 року в с. Вишнопіль.