САМСОНОВ Олександр Вікторович

Дата, місце народження: 5 квітня 1982 року,  м. Тальне Черкаської області

Звання: старший сержант

Посада: командир 3 відділення взводу ПТКР 4 батальйону

Дата, місце загибелі: трагічно загинув 12 липня 2023 року поблизу                                      с. Нестерівка Уманського району Черкаської області

Місце поховання: м. Тальне

САМСОНОВ Олександр Вікторович

народився 5 квітня 1982 року в місті Тальне. Ріс кмітливим допитливим хлопчиком. Ходив до садочка. У 1988 році пішов до першого класу Тальнівської загальноосвітньої школи №1, після закінчення якої був мобілізованим на строкову службу до Збройних Сил України. Демобілізувався та вступив на навчання до Національного університету харчових технологій.

У 2005 році одружився, а у 2012 році зявився на світ його син Денис.

Більше 10 років працював у Міжнародній аграрній компанії.

Проживав разом з сімєю у місті Фастів.

9 листопада 2022 року був мобілізований до Збройних Сил України Фастівським РТЦК СП. Службу проходив на посаді командира 3 відділення взводу протитанкових ракет.

Олександр Вікторович був відважним та хоробрим в бою воїном, добрим побратимом, вірним сином українського народу.

Трагічно загинув в ДТП 12 липня 2023 року поблизу с. Нестерівка Уманського району Черкаської області.

У Олександра залишився одинадцятирічний син Денис, дружина - Людмила Миколаївна, батько – Віктор Михайлович, мати – Тамара Петрівна, брат – Олег та велика родина.

Поховали Самсонова Олександра Вікторовича у м. Тальне.