КУЛИК Владислав Якович

Дата: 22.09.2023 15:21

КУЛИК

Владислав Якович

Дата, місце народження: 19 червня 1995 року, с. Соколівочка Тальнівського району Черкаської області

Звання: старший солдат

Посада: старший водій 1 стрілецького відділення 2 стрілецького взводу 2 стрілецької роти

Дата, місце загибелі: 24 липня 2023 року в районі населених пунктів Васюківка-Залізнянське Бахмутського району Донецької області

Місце поховання: с. Соколівочка

КУЛИК Владислав Якович

народився 19 червня 1995 року у селі Соколівочка. Виростав доброю щирою дитиною. Завзятий хлопчина був активним в усьому, працьовитим, відповідальним. Поспішав усім допомогти та розрадити. Поважав батьків та односельців. Любили юнака і в місцевій школі, бо відзначався старанністю та допитливістю. Особливо цікавила Владислава техніка, любив щось ремонтувати, майструвати, лагодити. Тож, закінчивши Соколівоцьку загальноосвітню школу, юнак вступив до Черкаського професійного автодорожнього ліцею та здобув професію автомеханіка.

Трудовий шлях Владислав Кулик розпочав у місті Черкасах. З початку повномасштабного ворожого вторгнення Владислав разом із сім’єю повернувся на Тальнівщину, проживав у селі Кобриновій Греблі, працював на Тальнівському комбінаті хлібопродуктів.

20 лютого 2023 року Владислав Якович став на захист Батьківщини. Боронив Україну заради свого маленького синочка, заради мільйонів українців.

24 липня 2023 року старший водій першого стрілецького відділення другого стрілецького взводу другої стрілецької роти Владислав Кулик загинув при виконанні бойового завдання в районі населених пунктів Васюківка-Залізнянське Бахмутського району Донецької області.

У Владислава Яковича залишилися дружина Олена Вікторівна, п’ятирічний син Матвій, мати Раїса Віталіївна, батько Яків Васильович та сестра Марія.

Поховали героя 30 липня 2023 року в селі Соколівочка.