ШАПОВАЛ Володимир Сергійович

Дата, місце народження: 18 квітня 1994 року, росія

Звання: солдат

Посада: головний сержант 3 механізованої роти 1 механізованого батальйону

Дата, місце загибелі: 22 квітня 2022 року в Дергачівському районі Харківської області

Місце поховання: м. Тальне

ШАПОВАЛ Володимир Сергійович

народився 18 квітня 1994 року в росії. Володимиру рано довелося пізнати біду. Коли хлопчині було дев’ять років, померла його мама, і батько разом з двома малими дітками повернувся в Україну,  у рідні краї - адже сам родом із села Романівки. Сім’я оселилася у місті Тальному. Було дуже тяжко.

Володимир розумів і знав, що таке біль втрати. Тому горнувся до людей, був чуйним та добрим хлопцем, який не боявся брати на себе відповідальність. Допомагав батькові, піклувався про меншу сестричку Таню, в усьому її підтримував та захищав.

За щирий характер та відкрите серце його любили і поважали друзі, рідні та сусіди.

Тільки теплим словом згадують Володимира вчителі та однокласники. Юнак навчався у Тальнівській школі №3. По її закінченні у 2010 році він пішов навчатися у Тальянківський агротехнічний фаховий коледж, де проявив себе активним та здібним студентом. У 2014 році Володимир здобув спеціальність – монтаж, обслуговування устаткування і систем газопостачання.

23 листопада 2016 року Володимир Шаповал був призваний на строкову військову службу, яку проходив у Національній гвардії України.

Потім разом з батьком працював на будівництві у місті Києві.

З перших днів повномасштабного вторгнення, 25 лютого 2022 року, Володимир Шаповал став на захист Батьківщини у лавах Збройних Сил України.

Як звикли у родині підтримувати один одного, так сталося і в найвідповідальніший момент. Батько Сергій Володимирович вслід за сином 8 березня 2022 року став на захист нашої держави. Сподівався бути завжди поруч, захистити… Та не судилося…

22 квітня 2022 року сімя отримала страшну звістку, що Володимир зник безвісти в Дергачівському районі Харківської області.

Майже півтора року рідні жили в неспокої та очікуванні. Попри все - сподівалися на диво.

На жаль, реальність війни надто жорстока… 15 серпня 2023 року тіло Володимира Шаповала було ідентифіковане рідними.

У Володимира Сергійовича залишилися батько Сергій Володимирович та сестра Тетяна.

Поховали Володимира Шаповала у м. Тальне.