ЗАЇЧЕНКО Олександр Леонідович

Олександр Леонідович

Дата, місце народження: 27 листопада 1995 року, м. Тальне

Звання: молодший сержант

Посада: навідник-оператор 2-го розвідувального відділення взводу розвідки спеціального призначення 1-го батальйону оперативного призначення

Дата, місце загибелі: 13 червня 2023 року в районі населеного пункту Бахмут Донецької області

Місце поховання: м. Тальне

ЗАЇЧЕНКО Олександр Леонідович

народився 27 листопада 1995 року в м. Тальне. Навчався у Тальнівській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів №3. Зростав добрим, товариським хлопчиком. Захоплювався спортом. Після закінчення школи здобув професію «маляр, штукатур, лицювальник-плиточник» у професійно-технічному училищі міста Києва. У 2016 році був призваний на строкову службу до Збройних Сил України, яку проходив в Національній гвардії України, після закінчення якої підписав контракт  та брав участь в антитерористичній операції. Військова справа стала його покликанням.

Був достойним прикладом для своїх молодших сестер та братів, яких у Олександра було семеро.

Допоки страшна війна не прийшла до нашої країни.

З перших днів повномасштабного вторгнення  Олександр Леонідович став на захист України у зоні проведення бойових дій.

Та, на жаль, 13 червня 2023 року, молодший сержант, навідник-оператор 2-го розвідувального відділення взводу розвідки спеціального призначення 1-го батальйону оперативного призначення Заїченко Олександр Леонідович загинув під час виконання бойового завдання із захисту суверенітету, територіальної цілісності своєї Батьківщини  в районі населеного пункту Бахмут Донецької області.

У Олександра залишилися: мама – Зінаїда Леонідівна; син Костянтин, якого він безмежно любив. Сестри – Ольга та Софія. Брати – Іван, Микола, Антон, Михайло та Олег.

Поховали Героя в м. Тальне.