Відбувся конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності (експертів), які будуть залучені до проведення незалежної оцінки нерухомого комунального майна.

Дата: 27.09.2023 09:28

Фото без опису25 вересня 2023 року відбувся конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності (експертів), які будуть залучені до проведення незалежної оцінки нерухомого комунального майна.

Переможцем конкурсу по всіх чотирьох лотах, а саме:

• Лот 1 - громадський будинок, комплекс будівель і споруд загальною площею 1312 м2 розташований за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Тальне, вул. Захисників України (колишня Гагаріна), 7;
  • Лото 2 - гаражі з вбиральнею загальної площею 107,9 м2 розташовані за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Тальне, вул. Соборна, 45-Б;
  • Лото 3 - лазня загальною площею 152,6 м2 розташована за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, с. Чеснопіль, вул. Івана Богуна, 31-А;
  • Лото 4 - клуб загальною площею 377,7 м2 розташований за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, с. Чеснопіль, вул. М. Залізняка, 16-Б.

визначено Товариство з обмеженою відповідальністю « ЗЕМЕЛЬНЕ БЮРО «ХРЕЩАТИК».

Мета проведення незалежної оцінки:

Визначення ринкової вартості об’єктів комунальної власності для  розрахунку стартової ціни приватизації шляхом продажу на аукціоні.

Місце розташування об’єкта оренди (адреса)

Термін виконання робіт

Загальна вартість робіт, грн.

1.

ЛОТ 1: