Відбувся конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності (експертів), які будуть залучені до проведення незалежної оцінки нерухомого комунального майна

Дата: 27.09.2023 09:33

Фото без опису26 вересня 2023 року відбувся конкурс по відбору суб’єктів оціночної діяльності (експертів), які будуть залучені до проведення незалежної оцінки нерухомого комунального майна.

Переможцем конкурсу по всіх трьох лотах, а саме:

• Лот 1 - частина громадського будинку з господарськими (допоміжними) будівлями та спорудами  (перший поверх) розташованого за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, с. Колодисте, вул. Шевченка, 6, площею 16,9 кв. м.;
  • Лот 2 - частина житлового будинку розташованого за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Тальне, вул. Вільних Козаків, 57, площею 52,4 кв. м.
  • Лот 3 - частина не житлового приміщення (другого поверху) розташованого за адресою: Черкаська обл., Звенигородський р-н, м. Тальне, вул. Захисників України, 38, площею 9,1 кв. м.

визначено фізичну особу підприємця Косміну Юрія Валерійовича.

Мета проведення незалежної оцінки:

Визначення ринкової вартості об’єктів комунальної власності для розрахунку стартового розміру орендної плати з метою його подальшої здачі в оренду через аукціон.

Місце розташування об’єкта оренди (адреса)

Термін виконання робіт

Загальна вартість робіт, грн.

1.

ЛОТ 1: