Шановні працівники юридичної сфери!

Дата: 08.10.2023 07:10

Прийміть найщиріші вітання  з нагоди Вашого професійного свята!Фото без опису

Робота юриста почесна і відповідальна. Від Вашого професіоналізму, принциповості та справедливості залежить забезпечення прав і свобод громадян, підвищення рівня правової культури населення, успіх у справі розбудови демократичної України.
 Впевнений, що юристи України й надалі служитимуть українській державі та народу, примножуватимуть хороші традиції своєї професії- щодень допомагати людям.

Захищати права людинице складна робота, яка в першу чергу потребує самовідданості, любові до своєї професії, народу та країни.
 Прийміть слова вдячності за Вашу працю.

Бажаю Вам плідної роботи та подальших успіхів у зміцненні законності та правопорядкуміцного здоров’я, щастя, життєвих гараздів, благополуччя та нових професійних перемог!

З повагою
                                                                                                  міський голова    Василь Сідько