16 жовтня- Всесвітній день анестезіолога

Дата: 16.10.2023 14:52

Шанові анестезіологи медичної галузі Тальнівщини!  Прийміть найщиріші вітання в деньФото без опису Вашого професійного свята!

Щоденною копіткою працею ви позбавляєте пацієнтів від болю, даруєте їм надію на швидке і безболісне одужання.

Ви завжди готові прийти на допомогу незнайомій людині, виявляючи відданість своїй справі.

Ви завжди поряд з тими, хто знаходиться на межі.

Ви там, де зявляється нове життя.

Дякуємо Вам за Вашу безцінну роботу!

Бажаємо Вам здоровя,успішної медичної практики, вдячних пацієнтів і комфортних умов праці, натхнення і бадьорості, радості і тепла, щастя і благополуччя.

Нехай вас у всьому супроводжує удача, відкриваються нові професійні горизонти, а досягнуте стає стимулом для нових звершень!

Міський голова  Василь Сідько,

депутати та виконавчий комітет Тальнівської міської ради.