Шановні працівники рекламної сфери!

Дата: 23.10.2023 15:00

Щиро вітаємо вас з професійним святом та висловлюємо вдячність за вашу вкрай важливу роботу в створенні  реклами, за вашу креативність,Фото без опису цілеспрямованість та неординарність.

День працівників реклами є днем творчих людей, які займаються створенням та розміщенням реклами, роблять внесок у розвиток торгівлі і, відповідно, економіки.

Ви знайомите  людей  з товарами та послугами з привабливої сторони.

Завдяки вашій роботі покупець обізнаний щодо якості продукції сучасного ринку.

Нехай ваші ролики, рекламні щити, листівки і всі інші способи передачі повідомлень будуть цікавими і захоплюючими.

Бажаємо натхнення, креативності, неординарності, цілеспрямованості й працьовитості.    Удачі вам і творчих успіхів у роботі!

З повагою міський голова Василь Сідько, депутатський корпус, виконавчий комітет Тальнівської міської ради.